Gelişim OSGB_İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Gelişim OSGB İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri

Gelişim OSGB olarak kurucu ortaklarının tecrübe, bilgi ve birikimleri ile birlikte konusunda uzman personelimizle 2013’ten bu yana verdiğimiz hizmetlerin genel kapsamı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleridir.

İş güvenliği kavramında; uzman ekip danışmanlığı, risk yönetim kontrol, tehlike yönetimi hizmeti faaliyetidir.  İş sağlığı  kavramında; iş yerinde profesyonel işyeri hekimi ve diğer sağlık personelleri hizmetleridir. Bununla birlikte alanında uzman olan kişilerden iş güvenliği ve sağlığı eğitimi koordineli ve kontrollü İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını izleme süreci, muvaffakiyete belli bir başarıya ulaşmış bir isg politikası vardır. İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürürlüğe konulan kanunda yükümlülükleri belirtilmiştir.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminden Hizmet Almak

OSGB, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi bir işyerinin iş sağlığı ve güvenliği anlayışına paralel olarak hizmet vermektedir.  6631 Sayılı İSG Kanunların yükümlülükleri olan iş sağlığı ve güvenliği koşullarını sistemli bir şekilde düzenler ve yürütür. İş sağlığı ve güvenliği tek merkezden yönetilmelidir. Bu işletmeler için maliyet ve konfor açısından daha avantajlıdır. Firmalara iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili riskleri ortadan kaldırmak ve azaltmak için olası risklerin sıfıra indirilmesi konusunda yol gösterir. Ek olarak müteselsil işyerlerinde her an müdahaleye hazır uzman sağlık personelleriyle İstanbul OSGB firması olarak destek vermekteyiz.

 

İstanbul OSGB Firmaları

Gelişim OSGB, 2013 yılından bugüne verdiği iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin kalitesi ve sizlere özel isg süreçlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için şirketlerinizin hizmetlerine hazırdır. Gelişim OSGB İstanbul ve bölge içinde kalan çevre illere İkitelli ve Ataşehir ofislerimizden iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde kalitelisiyle sizlere özel en uygun hizmeti sunmaktayız.  İstanbul ve bölge içinde kalan çevre illerdeki firmalara iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konularda rehberlik ve danışmanlık yaparak işverenlere ve işçilere verimli bir çalışma koşulları sunarak çalışma kalitesini arttırıyoruz. Gelişim OSGB üstün kalitesi, bilgi ve birikimleri ve deneyimli personel kadrosunun gücüyle konforlu, sağlıklı ve güvenli bir iş hayatı sürdürmek artık mümkündür.  İş Sağlığı ve güvenliği hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yorumlar devre dışı.