EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

SOSYAL UYGUNLUK DENETİMİ VE DANIŞMANLIĞI

Sosyal Uygunluk Belgesi Nedir?

_

Sosyal uygunluk, bir işletmenin çalışanlarına ve çevreye nasıl davrandığının ve sosyal sorumluluk kavramını kendi içinde ve etki alanlarında nasıl uyguladığının göstergesidir. Bir işletmenin sosyal uygunluk standartlarını karşıladığından emin olmak için, o işletmeye sosyal uygunluk denetimi yapılması gerekebilir.

Gelişim OSGB_Sosyal Uygunluk Denetimi&Danışmanlığı

Sosyal Uygunluk Denetimi Nedir?

_

Sosyal uygunluk denetimleri, firmalardaki çalışma koşullarının yerel yasal gereklilikler, müşteri beklentileri ve endüstriyel iyi uygulamalar doğrultusunda değerlendirilip ilgili taraflara raporlandığı denetimlerdir.

GELİŞİM OSGB Olarak Katkılarımız Nelerdir?


Firmanızın mevcut durum analizi çıkarılarak, SWOT analizi yapılır. Marka denetimlerine uygun olarak firmanın işleyiş ve dokümantasyon süreçleri geliştirilmekte, yeniliklere uygun olarak işleyiş süreçleri takip edilmektedir. Gelişim OSGB olarak hedefimiz; firmalarda sürekli iyileştirme sisteminin kültür haline getirilmesidir.


Sosyal Uygunluk Denetimleri ve Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 302 44 02 numaramızdan veya satis@gelisimosgb.com.tr eposta adresimizden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF AL

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz

Bizimle iletişim geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. GELİŞİM OSGB‘nin profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

    Gelişim Ortak Sağlık Güvenlik Birimi 

    Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.