GELİŞİM OSGB

Hakkımızda

Gelişim OSGB ; iş sağlığı ve güvenliği alanında yıllardır farklı sektörlerde yer alan firmalarla görev yapan tecrübeli uzman ve hekim kadrosuyla 2013 Ocak ayında İstanbul’da kurulmuştur.

 

Sektörde hızlı büyüme ivmesi yakalayan Gelişim OSGB 2014 ‘te İkitelli/İstanbul’da 2.şubesinin açılışını  yapmıştır.

 

Gelişim OSGB kurucu ortaklarının tecrübe, bilgi ve birikimleri ile birlikte deneyimli personel kadrosunun gücüyle de iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gerekliliklerine göre hizmetlerini üstün bir kaliteyle yürütmeyi ve bu hizmet kalitesini müşterilerine en iyi şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır.

 

Gelişim OSGB İstanbul ve bölge içinde kalan çevre illere İkitelli ve Ataşehir ofislerinden hizmet vermektedir.

  • Uzman Kadro
  • Kurumsal Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Sürdürülebilir Projeler
gelişim osgb_hakkımızda

GELİŞİM OSGB

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

9Yıldan Beri
400+Hizmet Alan Firma
70Kişilik Dev Kadro
100%Müşteri Memnuniyeti
İş sağlığı ve güvenliğinde kültürel yaklaşım

GELİŞİM OSGB

Vizyonumuz

Gelişim OSGB, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ile sektöründe güvenilir hizmetin sürekliliğini hedeflemektedir. Çalışanlarının mutluluğunun müşteri memnuniyetine dönüşeceğinin bilincinde olup maddi ve manevi yatırımlarını da bu yönde yapmaktadır. Süreklilik, hizmetlerimizin devamının güvencesidir ve hizmet taahhüdümüze olan sadakatimiz de müşterilerimizle aramızdaki kuvvetli bağı oluşturmaktadır.


Gelişim OSGB çalışanları ve müşterileriyle beraber el ele büyük bir ailedir ve bu aile Türkiye’deki iş sağlığı ve güvenliği kültürünü ileri taşımayı kendine amaç edinmiştir.

GELİŞİM OSGB

Misyonumuz

Gelişim OSGB olarak misyonumuz Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği kültürünü kaliteli hizmet ile beslemek ve bu ağacı kökleri sağlam bir şekilde tesis etmektir.